Chcesz zmienić swoje przyzwyczajenia i pozytywnie wpływać na otaczające cię środowisko? Zdecydowanie pomoże ci w tym filtr przepływowy do wody. Dowiedz się, jak wiele możesz zyskać!


Od razu wyjaśnijmy, czym właściwie jest to kompleksowe rozwiązanie. Filtr do wody pitnej pod zlew wyróżnia kompaktowa budowa, która w perfekcyjny sposób ulepsza wodę kranową poprzez redukowanie jej twardości oraz obniżanie zawartości chloru. Wykorzystanie filtru pod zlew może istotnie poprawić smak wody pitnej. Woda staje się klarowna oraz w pełni nadaje się do bezpośredniego spożycia i przygotowywania na jej bazie m.in. napojów. Co tworzy filtr do wody przepływowy Flow Comfort?

Pierwszym, niezwykle istotnym elementem jest głowica filtra (zapewnia wybór poziomu filtracji). Kolejnym jest regulacja zmiękczania wody kranowej (prosta regulacja) oraz redukcja jej twardości (usuwa smak oraz zapach chloru z wody, a przy okazji redukuje jej twardość). Równie istotnymi elementami, na których warto się skupić, są ergonomia miejsca (wlot oraz wylot wody znajdują się po jednej stronie) oraz łatwy dostęp (przyciski odpowietrzania i blokady wymiany filtra umieszczone są z przodu urządzenia). Na koniec warto również wspomnieć o prostym montażu filtru do wody przepływowego, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w zestawie Flow Comfort, a sam proces jest nieinwazyjny, prosty i szybki.

Czy wiesz, że…
Woda jest gotowa od razu po odkręceniu kranu, filtr działa natychmiast, dzięki temu nie musisz czekać!

W tym miejscu warto nadmienić, iż technologia filtracji opiera się na kilku etapach poprawy jej jakości. Jak wygląda sam proces? 

Krok pierwszy: włóknina (pełni funkcję filtra mechanicznego oraz zatrzymuje m.in. piasek i inne duże cząsteczki stałe). 

Krok drugi: żywica jonowymienna (zmniejsza twardość wody odpowiedzialną za powstawanie kamienia kotłowego). 

Krok trzeci: druga warstwa włókniny (ponownie zostaje przeprowadzony proces z pkt. 1). 

Krok czwarty: blok węglowy (redukuje chlor oraz poprawia smak i zapach wody kranowej).

Filtr do wody przepływowy – co zyskasz?

Poznaj 5 korzyści płynących z tego niezwykłego rozwiązania i już dziś wzbogać swój dom. Po pierwsze, zapewnisz sobie wodę stanowiącą idealną bazę do gotowania. Po drugie, sięgniesz po sprawdzone, proekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie. Po trzecie, wybierzesz wysokiej jakości urządzenie o niskiej awaryjności. Po czwarte, zagwarantujesz sobie smaczną, przefiltrowaną wodę bezpośrednio z kranu. Piątą korzyścią, o której warto wspomnieć na koniec, jest fakt, że wydłużysz żywotność np. swojego czajnika czy ekspresu do kawy.

Zainteresowany? Wejdź na stronę polskiej marki Dafi https://dafi.pl/filtry-przeplywowe/system-dafi-flow-comfort-filtr-d1-do-wody-pitnej-pod-zlew-kran.html i kup filtr do wody pitnej pod zlew Flow Comfort!