Dla klientów, którzy szukają wyjątkowych materiałów wykończeniowych, chcą czegoś nieco innego i wyróżniającego się, odpowiednią propozycją mogą być płytki z efektem lastryko.

Takie piękne płytki podłogowe i ścienne posiada w swojej ofercie producent Delconca, jest to gres o matowej powierzchni, kolorem podstawowym jest złamana biel, cętki kolorowych kamyków znajdziemy w różnych odcieniach, również w kolorystyce neutralnej. Z pewnością obok takich płytek nikt nie przejdzie obojętnie, możemy nimi udekorować wiele powierzchni.

Lastrykowe płytki do dekoracji ścian i podłóg

Gdzie możemy zastosować płytki o wyglądzie lastryko?

Płytki z efektem lastryko są to ekstrawaganckie, dekoracyjne materiały wykończeniowe, oferujące mnóstwo możliwości dla projektów wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Idealnie nadają się do estetycznych podłóg, przyciągających wzrok okładzin elewacyjnych, ścian w łazience, jak również do wykończenia ścian w kuchni. Płytki lastryko mogą również posłużyć jako nietypowy pomysł na wykończenie blatów kuchennych i w łazience, pod umywalką. Płytki gresowe są mrozoodporne, możemy je zatem zastosować na zewnątrz, przykładowo na tarasie czy balkonie.

Płytki z efektem lastryko Arlecchino White posiadają neutralne kolory bazowe, z przykuwającymi wzrok plamkami koloru, jak szary, czarny, beżowy, brązowy, niebieski, kremowy oraz bardziej subtelną, ale równie efektowną opcję z bardziej naturalnymi tonami Frammenti Bianco Macro. Warto zauważyć, że oprócz tego, że płytka gresowa lastryko jest efektowną koncepcją projektową, jako powierzchnia jest również trwała i odporna na zarysowania, wodę czy plamy. Jeśli lubisz subtelne detale i delikatne rozwiązania dekoracyjne, płytki o wyglądzie lastryko sprawdzą się doskonale.

Jeśli podoba ci się wygląd lastryko, możesz zastosować płytki gresowe w takim stylu na ścianach lub podłogach, ofertę płytek producenta Delconca znajdziesz na stronie http://plytkionline.blogm.pl. Są to płytki w dwóch wariantach kolorystycznych i w dwóch rozmiarach, 80×80 cm oraz 20×20 cm. Płytki dostępne są w jasnej kolorystyce tła, fragmenty odłamków, cętki znajdziemy w różnej tonacji, również neutralnej w przypadku mniejszych płytek.