Zawsze stawiasz na kompleksowe rozwiązania? No to znalazłaś jedno z nich.

Dowiedz się, co zapewnią ci pojemniki próżniowe oraz folia do zgrzewarki próżniowej i odkryj nowe możliwości w swojej kuchni.

Chcesz skończyć z marnotrawieniem jedzenia? Pojemniki próżniowe z pewnością ci w tym pomogą!

Pojemniki próżniowe? Przecież mam już pojemniki.

W wielu sieciach sklepowych możesz znaleźć zwykłe pojemniki na żywność, które pewnie pomogą ci w kuchni, ale prawdziwy potencjał kryją pojemniki próżniowe. Spektrum ich działania jest wielowymiarowe, ale absolutną podstawą jest odessanie powietrza, które zwalania lub neutralizuje pewne procesy. Dlatego różnica pomiędzy zwykłym pojemnikiem a pojemnikiem próżniowym jest naprawdę znacząca, a różnice zobaczysz już pierwszego dnia.

Przy okazji wyjaśnimy sobie, w jaki sposób działają pojemniki próżniowe? Proces jest naprawdę prosty i skuteczny! Wkładasz wybrany produkt do środka (pojemniki próżniowe) i zamykasz. W następnym kroku przyda ci się pompka do pojemników próżniowych, za której pośrednictwem odessiesz powietrze, tym samym uzyskując pełne spektrum działania. Dzięki temu nie tylko wydłużysz „żywotność”, ale i utrzymasz aromat oraz smak. Przez co pojemniki próżniowe mogą znacząco przyczynić się do ograniczenia, a z czasem całkowitego wyeliminowania marnowanego jedzenia. Co jeszcze możesz zyskać:
– oszczędzasz pieniądze (ponieważ zjadasz wszystko, co kupujesz i nie musisz dokupować kolejnych produktów, bo tamte się zepsuły)
– oszczędzasz czas (ponieważ m.in. nie musisz tak często chodzić na zakupy czy możesz przygotować kanapki wieczorem i zjeść je na śniadanie – szybko i smacznie)
– oszczędzasz siłę (ponieważ możesz przygotować sobie potrawę i zjeść ją ze smakiem w kolejnych dniach)

Gdy wiesz już, na co możesz liczyć oraz co dadzą ci pojemniki próżniowe, teraz zastanówmy się jakie produkty możesz przechowywać próżniowo?:
– gotowe dania (np. obiad czy kolację, dzięki temu na dłużej zachowasz ich świeżość oraz smak)
– owoce i warzywa (dłużej zachowasz ich smak, ale i naturalny kolor)
– wędliny oraz sery (zdecydowanie dłużej utrzymasz ich smak i świeżość)
– kawa i herbata (dłużej utrzymasz aromat)
– pieczywo (zachowasz ich chrupkość)
– ryby (zachowasz ich świeżość, a ich zapach nie przeniesie się na inne produkty w lodówce)

Mało miejsca? W takim przypadku pomoże ci zestaw folia do zgrzewarki próżniowej + zgrzewarka próżniowa

Jeśli chcesz osiągnąć podobny rezultat, ale masz małą lodówkę lub małą kuchnię sięgnij po drugą opcję (folia do zgrzewarki próżniowej + zgrzewarka próżniowa). Osiągniesz identyczny rezultat i na pewno wszystko zmieścisz. Jak to działa? Wkładasz wybrany produkt do foli i odcinasz odpowiednią długość (zintegrowanym nożem). Następnie „proces” dokończy zgrzewarka próżniowa. Szybko i skutecznie!

Który zestaw wybierasz numer 1 (pojemniki próżniowe + pompka do pojemników próżniowych) czy numer 2 (folia do zgrzewarki próżniowej + zgrzewarka próżniowa)? Niezależnie od preferencji wszystko znajdziesz na stronie https://seeyoo.pl/produkty.html.