Osoby, które poszukują niedużych budynków rekreacyjnych, przykładowo na działkę, mogą postawić obecnie domek z płyty warstwowej.

Są to niewielkie budynki, które posiadają solidną konstrukcję, odporną na działanie czynników zewnętrznych, deszczu, słońca. Mogą być one ocieplone, w tym przypadku styropian o grubości 15 cm pozwoli na odpowiednie zaizolowanie ścian oraz podłogi i sufitu. Naturalnie możemy wykorzystać je na działce, mogą posłużyć jako domki letniskowe w miejscach turystycznych.

Domki i budynki gospodarcze bez pozwolenia na budowę

Pawilony mieszkalne z płyty warstwowej

Małe pawilony nie potrzebują zezwolenia na budowę, dzięki czemu będziemy mogli je postawić praktycznie w dowolnym miejscu, należy jedynie przygotować odpowiednio grunt. W tym celu możemy wykonać odpowiednią wylewkę betonową, możemy tego rodzaju pawilony postawić także na pustakach czy też paletach. Pawilon może pełnić rolę budynku gospodarczego, w tym przypadku możemy ustawić je już 1,5 m od granicy działki, zatem jeżeli potrzebujemy dodatkowego pomieszczenia, wówczas będzie to dobry pomysł w przypadku mniejszej działki. Dodatkowo może on zostać także przystosowany jako garaż, pamiętajmy iż tego rodzaju rozwiązania możemy dostosowywać łatwo pod względem wielkości, wyglądu, a także wyposażenia.

Domy mieszkalne z płyty warstwowej mogą zostać wyposażone w dowolną ilość okien i drzwi, mogą być to także wysokie okna balkonowe, przed pawilonem możemy stworzyć także taras. Z pewnością pawilony mieszkalne mogą służyć jako tymczasowe miejsce dla pracowników budowlanych. Jak wiadomo w tej branży po wykonaniu prac często ekipa przenosi się w inne miejsce, dlatego też przenośny kontener dla pracowników będzie bardzo dobrym pomysłem. Możemy dopasować je wielkością do potrzeb, mogą być wyposażone w kuchnię, łazienkę, WC. Dodatkowo można podłączyć także media oraz ogrzewanie.

Producent oferuje przygotowanie projektu, wykonanie całego domku, a także dowiezienie na miejsce. Z pewnością w ten sposób bardzo szybko pozyskamy domek, budynek gospodarczy czy też garaż. Z pewnością sprawna ekipa złoży je w ciągu jednego dnia. Dlatego https://epawilony.pl cieszą się tak dużą popularnością, coraz więcej osób decyduje się na tego rodzaju rozwiązania jako alternatywę dla budynków murowanych.